Marija3.jpg
"Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų "            Pakuonio - Piliuonos - Viršužiglio parapija

LT

Būkite nuolat Dievo laiminami visi, apsilankę mūsų parapijos svetainėje! Kunigas Rimas
_____________________________________________________

Pirmiausia, labai džiaugiamės, galėdami dar artimiau ir turiningiau kartu bendrauti ir eiti tikėjimo keliu. Tikime, kad ši svetainė padės mums visiems kartu ieškoti Dievo ir kartu su Juo eiti.

Dažnai mažai atrandame laiko ilgesniam pabendravimui ar pasigilinimui rūpimais klausimais, mintim... Na, bet savo namuose prisėdus prie kompiuterio, atsivertus šios svetainės puslapį, tam tikrai galime atrasti keletą minučių laiko. Aišku, tikrai neskatiname apsiriboti vien tik laiko leidimu prie kompiuterio! Už viską tikriau ir prasmingiau yra gyvas bendravimas, pokalbis matant ir jaučiant. Ši internetinė terpė mums visiems bus daugiau informacinė, dvasingumo krislelių atradimo vieta. Taip pat, – tai yra galimybė rašyti patiems, kartu kurti, dalintis visu tuo, kas mums yra svarbu, kuo gyvename, ką mylime, kokias tikėjimo ar dvasinio gyvenimo patirtis patiriame. Todėl visi esame šios internetinės svetainės kūrėjai ir bendrakūrėjai.

Būkime kartu!

Kunigas Rimas