Marija3.jpg
"Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų "            Pakuonio - Piliuonos - Viršužiglio parapija
 
LT
Dienos pamąstymai
I pradzia1
 


Rytiniai pamąstymai iš Dievo Žodžio

cross.jpgNepadalinta širdis – 2018.01.17
autorius Frank„Nes VIEŠPATIES akys apmato visą žemę ir sustiprins tuos, kurie yra su juo visa širdimi. Dabar tu neprotingai pasielgei, todėl nuo šiol būsi karų varginamas.“
2 Metraščių 16, 9


Duok man, Viešpatie, nepadalintą šidį! Noriu mylėti Tave ir garbinti visą savo gyvenimą. Noriu su Tavimi turėti harmoningus santykius. Noriu mylėti tai, ką myli Tu, ir nekęsti, ko Tu nekenti. Noriu būti nedidelis Tavo paveikslas: geras, švelnus, kantrus, malonus, pilnas gailestingumo ir užuojautos. Viešpatie, aš negaliu to padaryti, padaryk tai manyje Tu!
Viešpats pažadėjo: jei klausysi manęs ir mylėsi, Aš užpildysiu tavo širdį ir Tu laikysiesi mano įsakymų, nes mane myli. Aš duosiu tau naują širdį, tikrą, ir išimsiu tą akmeninę širdį, kurioje pilna šalčio, vienatvės, savigailos ir kaltinimų. Ji turi mirti. Tau reikia naujos širdies, užpildytos manimi!
Vientisa širdis – toks mūsų sprendimas. Dažniausiai mes žinome, kas mus nuo jos skiria: mūsų atsdavimas „Facebook“, televizorius, sportas, karjera, malonumai... yra tiek daug gerų dalykų, atskiriančių mus nuo geriausio. Bet mes norime tai paaukoti ir gyventi Viešpačiui. Jis nori nuolat mums duoti minčių apie tai, kaip daug, daug geriau galėtume panaudoti savo laiką.
Vientisa širdis. Mąstau apie Saliamoną, karaliaus Dovydo sūnų. Jo širdis nebuvo visiškai pašvęsta Viešpačiui. Jis mylėjo svetimas moteris ir jos tapo jam spąstais. Jis garbino Viešpatį šventykloje, bet jo širdis buvo kitur. Mes negalime taip elgtis!!!
Jei mylime tai, ką Jis myli, jei nekenčiame ir atmetame dalykus, kurių JIS nemėgsta, taip tapsime viena su Viešpačiu širdimi ir siela. Tada Jis gali mumyse ir per mus įsikūnyti. Tada įvyks didelių dalykų, kurių mes nelabai pastebėsime, nes žvelgsime į Viešpatį, o ne į didžius stebuklus. JIS gyvena ir sėdi mūsų širdžių soste ir gali veikti taip, kaip nori. Kaip mums gerai!!!

Taip, Viešpatie, noriu vientisos širdies! Žinau, kad kasdien darau tūkstančius mažų sprendimų, kurie parodo, ar gyvenu su Tavimi, ar ne. Viešpatie, noriu būti su Tavimi viena!
pakuonioparapija.lt

I pradzia1
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 
Trys_karaliai.preview.jpg
 
 

facebook.jpg
 

Angelas.png
 
Vatikano_radijas.gif
 
katalikai.jpg
 
bernardinai.gif
 
baznycios_zinios.jpg

Artuma.jpg
 
katekizmas.jpg
 
klauskkunigo.jpg
 
kataliku_pasaulio_leidiniai_logo_300x150_1.png
 
Kauno_mariu_regioninis_parkas.jpg
 
 {nomultithumb}