Marija3.jpg
"Kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų "            Pakuonio - Piliuonos - Viršužiglio parapija
 
LT
Dienos pamąstymai
I pradzia1
 

Rytiniai pamąstymai iš Dievo Žodžio


Pripildytas gyvenimas – 2017.09.26
autorius FrankBūkite pilni Dvasios!
Laiškas efeziečiams 5, 18

Visas tekstas skamba taip: „Nebūkite tad neprotingi, bet supraskite, kokia yra Viešpaties valia. Ir nepasigerkite vynu, kuriame slypi pasileidimas, bet būkite pilni Dvasios. Kalbėkitės psalmių, himnų bei dvasinių giesmių žodžiais, giedokite ir šlovinkite savo širdyse Viešpatį, visuomet ir už viską dėkodami Dievui Tėvui mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus vardu, paklusdami vieni kitiems dėl Kristaus baimės.“
Dabar jūs žinote, kokia yra Viešpaties valia: kad būtumėte apsvaigę ne nuo kokių nors dalykų ar gėrimų, bet nuo Šventosios Dvasios, kad būtumėte ja pripildyti! Kai per Sekmines Dvasia nužengė kaip ugnis, mokiniai atrodė kaip girti. Šiaip ar taip, žmonėms taip pasitaiko. Petras pamokslaudamas negalėjo stovėti, bet turėjo atsisėsti.
Kartą Londone vyko konferencija ir Šventoji Dvasia labai džiaugsmingai veikė. Žmonės valandų valandas dainavo ir juokėsi. Užtruko apie pusvalandį, kol 50 žmonių sulipo į autobusą namo. Žmonės iš tikrųjų buvo „prisigėrę Dvasios“.
Mačiau, kaip apie keturiasdešimties žmonių grupė valandų valandas juokėsi. O kitą dieną nei vienam neskaudėjo pilvo. Šis juokas išsprendė daugybę problemų. Dievas padovanojo juoką.
Mes turime dainuoti ir linksmintis, tokia yra Dievo valia. Šventoji Dvasia padeda mums šlovinti Dievą vis naujais žodžiais. Mes būtinai turime amžinai dėkoti Dievui Tėvui. Turėtume džiūgauti iš laimės!
Todėl, kad Jėzus yra Viešpats. Kas pavagia mūsų džiaugsmą, jėgas, troškimą ir ramybę? Susirūpinimas ir problemos, vienatvė ir monotonija. Bet jei leidžiame Jėzui viešpatauti, tada žinome, kad JIS mumis rūpinasi. Tada ir vėl galime kvėpuoti, nebesame vieni ir nebėra taip baisiai nuobodu ir monotoniška. Su juo gyvenimas vėl smagus! Jis bus įdomus!
Taip, mes norime degti Dvasia, būti pripildyti džiaugsmo Dvasios, dėkoti ir džiūgauti, nes JIS yra Viešpats! O kartais mes norime būti drąsūs ir padaryti beprotiškų dalykų dėl mūsų Viešpaties...

Jėzau, aš Tave myliu! Tu tiesiog nuostabus. Tu pripildai mane dėkojimo ir džiaugsmo. Tu paimi vienatvę ir tuštumą. Kaip gerai, kad Tu išlieji savo Dvasią!

pakuonioparapija.lt
I pradzia1
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 
 

facebook.jpg
 

Angelas.png
 
Vatikano_radijas.gif
 
katalikai.jpg
 
bernardinai.gif
 
baznycios_zinios.jpg

Artuma.jpg
 
katekizmas.jpg
 
klauskkunigo.jpg
 
kataliku_pasaulio_leidiniai_logo_300x150_1.png
 
Kauno_mariu_regioninis_parkas.jpg
 
 {nomultithumb}