Kasdieniai skaitiniai
​​
Išbandykite ir patirkite 2020.08.13


Perskaityk: 34 Psalmė „Skelbkite su manimi VIEŠPATIES didybę, aukštinkime jo vardą drauge. Išbandykite ir patirkite patys, koks geras VIEŠPATS.“ (Ps 34, 4; 9) 

​34-oje psalmėje jos autorius ne tik pats nuolat garbina Jahvę, bet nori, kad prie jo prisidėtų ir skaitytojas. Nejauku, kai aplinkiniai be paliovos gieda garbinimo giesmes Dievui, bet kai dar įbeda žvilgsnius į mane ir tikisi, kad prisidėsiu, pasijuntu visiškai nepatogiai. Bet psalmininkas ragina: „Aukštinkime Viešpatį ir iškelkime kartu jo vardą“ (K. Burbulio vert.). Tą giesmę jis nori traukti duetu. Jis aiškiai netveria savo kailyje iš džiaugsmo ir toliau ragina patiems išbandyti ir patirti Dievo gerumą. „Ragaukite ir matykite, koks geras yra Viešpats“ (K. Burbulio vert.). Autorius ragina patirti, koks „saldus“ yra Dievas, kaip kartais žodis „geras“ verčiamas iš hebrajų kalbos. „Kodėl tau pačiam neatsikandus kąsnelio ir nepasimėgavus Jo gerumu/saldumu?“ Kai pajuntame Dievo saldybę, jau nebenorime liautis giedoję. Jis nori, kad visos mūsų mintys būtų nukreiptos į Jį, o širdys būtų sklidinos ir veržtųsi pasakoti kitiems apie Jo gerumą. Ar jau paragavome ir pamatėme, koks geras yra Dievas? Ar pasakome Jam, kaip saldu Jį pažinti? Ar aplinkiniai pastebi tą Jo saldumą/gerumą mūsų gyvenime? Psalmininko širdis sklidina džiugesio. Ar tavo širdis šiandien sklidina? Kas iš jos liejasi?

​© Iš This Day with the Master: 365 Daily Meditations, Dennis F.Kinlaw, Published by arrangement with The Zondervan Corporation L.L.C., a division of HarperCollins Christian Publishing, Inc. Vertė R. Rušinskienė. Naudojama turint leidimą. Visos teisės saugomos.


​  


​ 
 
  algimantasjuoz@gmail.com
   +370 682 19030
   I-V 9:00-17:00
© PigiosSvetaines.lt